Yol Kitabım nedir

Kargaşa ve yoğun tempo içinde geçen bir dönem içindeysen dur ve derin bir nefes al, çünkü sana birkaç sorumuz var. Son zamanlarda sıkıntıların çoğaldı mı? Evde, işte, sosyal hayatında anlaşmazlıklar ve kavgalar artıyor mu? Kendini günden güne daha huzursuz daha stresli mi hissediyorsun? Hiçbir işe yetişemeyip sürekli birikmiş iş yığını altında bunalıyor musun? İyi tanıdığını düşündüğün dostların bambaşka bir kişiliğe bürünüp senden enerji mi çalmaya çalışıyor?

“Kaderimiz sayılardadır. Sayı, evrende yasadır.”

Kadim Numeroloji Bilimi, bütün bu soruların cevaplarını çakralar sistemine başvurarak vermektedir. Önceki hayatlardan getirdiğin karmik borçlarına kadar derinlemesine araştıran bir analiz ile; dönemsel olarak yaşadığın enerji blokajlarını tespit edebilir ve bunların gerçek sebeplerinin izine ulaşabilirsin. Bu sorunlarının altında yatan asıl dinamikleri, tüm berraklığı ile görebildikten sonra da sahip olacağın bu yeni farkındalık ile tüm sorunların çözümüne ulaşır ve onlardan özgürleşebilirsin. Kısacası bu analiz; sana hem görünmeyen asıl sebebi hem de çözüm için yapılması gerekeni anlatır.
Böylece örneğin karşı cinsle olan ilişkilerinde, insanı bıktırırcasına tekrar eden aynı tip senaryolardan kurtulup artık hayatınıza yön verebilirsin.
Evet, şimdi sen de yakın ve uzak gelecekte hayatın sana neler getireceğini öğrenmek istiyorsan; numeroloji seni bütün yönlerini ortaya dökmeye davet ediyor.
Evrenin ve tabi ki aynı zamanda hayatlarımızın da işleyiş şekli hakkında birçok sırra vakıf olan eski çağların büyük üstadları, adeta modern zamanlardaki bir hacker gibi binlerce yıl önce, bu sırların kodlarını çözmüş ve belirli formüllere indirgemişler. Doğarken veya sonradan aldığın isimlerdeki harfler ve tabi ki doğum tarihinden hesaplanan tüm rakamlar senin hayatının toplam bir haritasıdır. Bu haritayı okumak, baştan sona tüm hayatını görebilmemizi sağlar ve yanılma payı yoktur. Günümüz modern numerolojiye meşhur Sayıların Babası olarak tanınan Pisagor’un katkısı büyüktür.
Yol Kitabı'nın özetine sahip olmak için şimdi randevu al